DİĞER HİZMETLER

NİŞAN VE KINA GECESİ ORGANİZASYONU

Kına gecenizde evlilik hazırlıklarının stresini üzerinizden atmak ve yakınlarınıza bu  geleneksel ritüeli yaşatmak,bir yandan gelininizi ağlatacağınız, bir yandan oynatacağınız bu muhteşem gecenizde  tüm davetlilerinizin akıllarına kazınacak, muhteşem bir şölene çevirmek için WONDERS  farkı ile hizmetinizdeyiz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Çocuklarımızın bu özel gününü daha da unutulmaz kılmak için animasyonlar ve farklı eğlence showlarıyla WONDERS hizmetinizdedir. Düğününüze yönelik tüm ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünüp uygularken, size sadece düğünün tadını çıkarmak kalır.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Tecrübeli ekibimizle hayalinizde yapmak istediğiniz doğum günü partisinin gerçekleşmesi artık çok kolay. Siz bize düşlerinizden bahsedin, Biz hayallerinizi gerçekleştirelim.

DAVET VE TOPLANTI ORGANİZASYONU

Toplantı-Seminer-Kongre organizasyonlarını ve bu organizasyonlarda talep edilen bütün hizmetleri yerine getirmektedir. WONDERS, Söz konusu organizasyonlarda Organizasyonun başından bitimine kadar olan süreçte bütün hizmetleri verebilecek alt yapıya ve tecrübeli personele sahiptir. WONDERS, kongre ve seminer organizasyonlarının dışında bayii toplantıları, konferans organizasyonları, eğitim toplantı organizasyonu, tüm firmalara, okullara, derneklere, özel gruplara yönelik organizasyonlarda da hizmet vermektedir.

 İFTAR ORGANİZASYONU

Deneyimli ve sorumluluğunun bilincinde profesyonel bir ekipten oluşan kadromuzla kalitenin mutlu müşteri ile eş anlamlı olduğu prensibi ile özel günlerinizi hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel anılara dönüştürüp yenilikleri yakından takip ederek gerek kadrosunu gerekse hizmet seçeneklerini sürekli geliştirerek bir ömür boyunca tüm davetlerinizi başarı ile gerçekleştirmeye WONDERS ekibi taliptir.

Yönetim anlayışımız tüm organizasyonlarda detaylar üzerinde titizlik içinde çalışmayı, kullanılan malzeme ve hizmet kalitelerini maksimum düzeye taşımayı firmanın temel prensibi olarak benimsemiştir.

WONDERS iftar programlarınızda konuklarınıza nezih bir ortamda enfes iftar menüleri eşliğinde muhteşem bir akşam vaad ediyor.

 

sizleri wonders’ın büyülü atmosferine davet ediyoruz.