Nikah&Düğün

WONDERS , nikah &  düğün

                                       Hayatınıza anlam katan o en kıymetli ‘EVET’ i Kır Bahçesin’de  masmavi havuz başında tüm sevdiklerinizle söylemeye  nedersiniz?    Biz sizin için zamanı durdurup o anın büyüsünü yaşatacak atmosferi hazırladık sizi bekliyoruz.En anlamlı ‘EVET’ler Wonders da söylenenler….Ankara da Nikah denilince şehrin merkezin de akla ilk gelen mekandır WONDERS….

Nikah kelimesinin anlamını özümseyerek, en değerli kıymetli anlarınızı sizler için planlıyoruz,

Nikahlarınızı Wonders da ölümsüzleştiriyoruz.

unutulmaz zamanlarınızda size profesyonelliğin , kalitenin, artılarını katarak ölümsüzleşen anlarınızda sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşatır.

Wonders’a geldiğinizde dilerseniz , sizin için sunmuş olduğumuz extra hizmetler den  yararlanma imkanını bulabilirsiniz, bu hizmetlerimiz den bazılarını sıralamak gerekirse, Gelin & Damat Kuaför  Hizmeti , VİP Araç kiralama, Nikah klibi Hizmetleri sayılabilir.

Örneğin , Nikah Günü sabahınızda,  özel şöförlü vip araç   sizleri eviniz den alır , aynı zaman da profesyonel fotorafçılardan oluşan ekibimiz, sizin o anda veya bir kaç gün öncesin den başlayarak  nikahınız kıyıldıktan sonraki zamana kadar bütün anlarınızı profesyonel kayıt cihazları ile çeker, Aracınızla Wondersa ulaştığınızda  Sizi ve belirlemiş olduğunuz sevdilerinizi nikaha hazırlayan kuaför ekibimiz karşılayabilir. Sonrasın da unutulmaz  anlarınızı ölümsüzleştirmek üzere, İster havuz konseptinde, Kokteyl veya kır düzeninde nikahınızı kıymak için Davetlilerin huzuruna çıkabilirsiniz…. mutluluklar dileriz.

Ankara’da,Nikah ve Düğün,organizasyonlarınız’da wonders size fırsatlar sunuyor.nikah ve düğün organizasyonları, yemekli düğün, havuzbaşı düğün, kır düğünü, ve bir çok farklı konseptiyle  hizmetinizdeyiz.

NİKAH PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ,T: +90 312 222 80 22

wonderss
wonderss-10 wonderss-9 wonderss-8 wonderss-7 wonderss-6 wonderss-5 wonderss-4