Hayallerinizdeki düğün’ü gerçekleştirmek için doğru yerdesiniz.

dugunwonders

ANKARA’da  HAVUZBAŞIN’da, DÜĞÜN KEYFİ,  WONDERS EVENT & WEDDINGS’de YAŞANIR.düğün-wonders

                                  Düğün Organizasyonlarınız için büyülü bir atmosfer.

O en güzel gününüzü ; tam da hayalini kurduğunuz şekilde gerçekleştirebileceğiniz düğün’lere, nikah’lara   ev sahipliği yapan Wonders, açık alanda 1000 kişi, kapalı salonunda 300 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahiptir.

Hayatınızın en özel gününün, belirlediğiniz konsepte uygun hazırlanan birbirinden şık süslemeleriyle, bir ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız anlarla dolu bir gün olması için titizlikle çalışıyor. Siz eğlenirken davetlilerinizin de sizin kadar memnun ayrılmasını sağlıyor.Her ayrıntıya özenle eğiliyor.

                    Kır düğünü, havuzbaşı düğün ve diğer organizasyonlarında , Ankara’da bir markadır wonders..    Bütün organizasyolarınız için titizlikle çalışıyoruz.

Şehrin tam göbeğinde, yeşillikler içinde , nezih bir mekanda, size özel tasarladığımız, düğün ve nikah konseptleri ile bir çok alternatif uygulamayı hayata geçiriyoruz.

 Hayallerinizi gerçekleşmesi için hizmetinizdeyiz.

Sizi ve Sevdiklerinizi o hiç bir zaman unutulmayacak ölümsüz anlarınızda en iyi şekilde ağırlamanın bilinciyle hareket ediyoruz.

Ankara’da  Düğün denilince 

 

Sizleri özel olarak özenle tasarlamış olduğumuz düğün konseptlerimiz  hakkında geliştirmiş olduğumuz alternatifleri görmeniz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler sunmak için  merkezimize  davet ediyoruz.

Misafirimiz Olun..

Merkezimizin, güzel ve büyülü atmosferin’de ağırlamak ve tarafınıza  hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

iletisim